У розділі матеріалів: 252
Показано матеріалів: 241-246
Сторінки: « 1 2 ... 39 40 41 42 »

Тип. Логоритмічне заняття
Вид. Підгрупове
Тема. Пташки.  Автоматизація звука [ш]
Мета. Автоматизувати артикуляцію звука [ш]. Вправляти у правильній вимові. Формувати навичку читання складів. Розвивати фонематичний слух, дикцію, пам’ять, увагу, зв’язне мовлення. Виховувати у дітей культуру мовлення.
Обладнання. Набірне полотно, буквена каса, картка-ромашка для читання складів із звуком [ш]. Профілі, підставка для вправ на дихання, різнокольорові лічильні палички, готовий текст «Шпак», доповнений малюнками. Малюнки на відповідний звук. Ілюстрації птахів, кубики для складання картини «Птахи», дзеркальця, шпателі.
                             Хід заняття
 

 

 

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 394 | Завантажень: 28 | Додав: Муха | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (0)

Мета. Фізичний розвиток.
Розвивати загальну моторику в логоритмічних та динамічних іграх та вправах. Вчити дітей орієнтуватися в просторі.
Соціально-моральний розвиток
Розвивати комунікативні здібності дітей . Виховувати потребу у спілкуванні з однолітками.
Пізнавальний розвиток.
Розвивати пізнавальні здібності дітей ,здатність аналізувати, виробляти умовиводи щодо змін  в природи, висувати припущення . Стимулювати самостійну активність дітей.
Мовленнєвий розвиток
Розвивати мовне дихання, артикуляційну моторику, діалогічне мовлення. Закріпити вміння чітко промовляти звуки відповідно сигнальним малюнкам; чітко промовляти слова з динамічних і логоритмічних вправ. Вчити дітей називати назву кожного пальця на руці.
Художньо-естетичний розвиток
 

Заняття | Переглядів: 649 | Завантажень: 33 | Додав: Муха | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

Тема. Зима.
Мета.

  1. Пізнавальний розвиток. Сприяти розвитку інтересу про зиму як про пору року, про пристосування тваринного та рослинного світу до перенесення суворих умов узимку; розвиток процесів мислення (аналіз, синтез, порівняння, узагальнення) , довільне сприймання та увагу.
  2. Емоційно – ціннісний розвиток. Викликати у малят позитивні емоції під час обговорень  про зиму, тварин і рослин; сприяти створенню емоційного комфорту.
  3. Мовленнєвий розвиток. Розвивати фізіологічне дихання, артикуляційну моторику. Вчити добирати прислівники, прикметники до іменників; чітко промовляти чистомовки і доповнювати їх римуючи.  Збагачувати  та активізувати пасивний словниковий запас; корекція граматичної правильності мови; розвивати інтонаційну виразність мовлення; удосконалювати правильну вимову звуків  мовлення.

Фізичний розвиток. Підтримувати рухову активність дітей протягом заняття; запобігати фізичній і психічній втомі

Заняття | Переглядів: 450 | Завантажень: 15 | Додав: Муха | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

Мета. Закріплювати уявлення дітей про антоніми – слова з протилежним значенням. Формувати вміння вживати їх в активному мовленні. Вправляти у виконанні артикуляційних вправ, вимові голосних і приголосних звуків. Формувати вміння будувати  прості розповідні та питальні речення. Розвивати увагу, уяву, комунікативні здібності, логічне мислення, загальну моторику, самостійність. Виховувати допитливість, доброзичливість, ініціативність.
Матеріали: конверт, аудіо запис «космічної» музики, предметні малюнки, м’яч, шапочки жуків і комарів.
Хід розваги
Логопед. – Діти, сьогодні зранку до мене прийшов листоноша і для логопедичної групи передав листа. Як ви гадаєте хто нам міг надіслати листа?
Давайте його відкриємо і подивимося.
 

Заняття | Переглядів: 433 | Завантажень: 22 | Додав: Муха | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

на тему „Автоматизація та диференціація звуків „С” – „Ш”. Слова – дії”
на лексичному матеріалі тем „Осінь”, „Овочі. Фрукти”
 
Цілі:
"           Автоматизація й диференціація С-Ш
"           Розвиток фонематичного слуху і навичок звукового аналізу й синтезу
"           Закріплення поняття "слова-дії"
"           Вживання дієслів 3 особи однини і множини теперішнього часу.
"           Узгодження дієслів минулого часу однини з іменниками в роді
"           Складання простого розгалуженого речення із прямим додатком за сюжетним малюнком
"           Робота над деформованим текстом з опорою на сюжетну картинку
"           Повторення: Утворення і практичне застосування іменників із зменшувально-пестливими суфіксами
 
Обладнання:
 

Заняття | Переглядів: 664 | Завантажень: 39 | Додав: Муха | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

Інтегроване заняття по мовному та фізичному розвитку  з дітьми із загальним недорозвиненням мовлення


Заняття | Переглядів: 381 | Завантажень: 19 | Додав: Муха | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)