У категорії матеріалів: 26
Показано матеріалів: 13-18
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »


Тема. У саду і на городі

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 408 | Завантажень: 230 | Додав: Муха | Дата: 26.06.2016 | Коментарі (0)

ТЕМА. ОСІНЬ
ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 385 | Завантажень: 232 | Додав: Муха | Дата: 26.06.2016 | Коментарі (0)

Тип. Логоритмічне заняття
Вид. Фронтальне
Тема. Велике Вухо



 

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 422 | Завантажень: 25 | Додав: Муха | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (0)

Тип. Логоритмічне заняття
Вид. Фронтальне
Тема. Осіння лісова галявина
Мета. Вчити дітей знімати напруження м’язів за допомогою контрастних вправ, розвивати м’язи обличчя; розвивати фізіологічне дихання, артикуляційну, загальну і дрібну моторику, зорову увагу та пам’ять, ритмічне відчуття, чітко координувати свої дії з віршованим текстом. Закріпити знання дітей – з якого дерева, який листочок. Виховувати вміння слухати вказівки логопеда.
Обладнання. Осінні листочки (берези, клена, тополі, дуба, липи) – по двоє на кожну дитину; іграшки – ведмедик з кошиком ягід, лисиця з козубом, зайчик з кузовком, їжачок з глиняним горщиком, кріт з кухлем, качка із цеберкою; музичний супровід за бажанням, пісня про осінь за програмою музичного керівника.
                                    Хід заняття
1. Динамічна вправа «Прогулянка» (авторська  розробка)
 

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 387 | Завантажень: 22 | Додав: Муха | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (0)

Тип. Логоритмічне заняття
Вид. Підгрупове
Тема. Автоматизація звуків [с], [з], [ш], [л], [р]  та їх диференціація
Мета. Вчити чітко вимовляти звуки [с], [з], [ш], [л], [р]; розрізняти на слух свистячі й шиплячі. Розвивати мовне дихання, силу видиху, фонематичний слух. Розвивати загальну,  дрібну моторику пальців рук. Розширити уявлення про сезонні зміни в природі та пов’язані з ними зміни в житті комах та людей. Вчити дітей перевтілюватися, активно оволодівати засобами емоційної виразності, виконуючи роль, міняти інтонацію відтворювати діалоги дійових осіб, користуючись мімікою, жестами, ходою, рухами. Розвивати уяву, логічне мислення, пам’ять. Виховувати бережливе ставлення до природи, відчуття радості, емоційного піднесення.
Обладнання. Картинки сонечка, бджілок, квітів, кошики з символами, стрічки,листочки для піддування, декорації до казки « Вовк і семеро козенят».
                              Хід заняття
 

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 380 | Завантажень: 25 | Додав: Муха | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (2)