У категорії матеріалів: 26
Показано матеріалів: 25-26
Сторінки: « 1 2 3 4 5


Тип. Логоритмічне заняття
Вид. Фронтальне
Тема. Веселі музиканти
Мета. Вчити дітей фонематично розрізняти різні види звуків за висотою, силою, темпом, ритмом. Розвивати м’язи обличчя, уміння виразом його передавати свій емоційний стан; розвивати фізіологічне дихання, артикуляційну, загальну і дрібну моторику, зорову увагу, мислення, пам’ять. Формувати особисті якості – витримку, зосередженість, сміливість, що особливо потрібно при різних дефектах мовленнях. Виховувати уважність, активність, бажання грати в колективі.
Обладнання. Різні музичні інструменти (бубон, барабан, сопілка та ін.), ілюстрації артикуляційної гімнастики, піддувайчики в вигляді листочків, іграшка їжака, театральний шум «Поїзда», музичний супровід.
                                Хід заняття
 

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 438 | Завантажень: 24 | Додав: Муха | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (0)

Тип. Логоритмічне заняття
Вид. Підгрупове
Тема. Пташки.  Автоматизація звука [ш]
Мета. Автоматизувати артикуляцію звука [ш]. Вправляти у правильній вимові. Формувати навичку читання складів. Розвивати фонематичний слух, дикцію, пам’ять, увагу, зв’язне мовлення. Виховувати у дітей культуру мовлення.
Обладнання. Набірне полотно, буквена каса, картка-ромашка для читання складів із звуком [ш]. Профілі, підставка для вправ на дихання, різнокольорові лічильні палички, готовий текст «Шпак», доповнений малюнками. Малюнки на відповідний звук. Ілюстрації птахів, кубики для складання картини «Птахи», дзеркальця, шпателі.
                             Хід заняття
 

 

 

ЛОГОРИТМІЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДОСВІДУ РОБОТИ | Переглядів: 394 | Завантажень: 28 | Додав: Муха | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (0)